В Красилові відбулася зустріч місцевих чиновників з представником Корпусу Миру США в Україні14 січня у малому залі адмінбудинку Красилівської районної ради відбулася зустріч Директора проекту розвитку громад Корпус Миру США в Україні Марата Кюрчевського з головою ради Василем Ходаком, заступником голови ради Любов Якушевою, заступником голови райдержадміністрації Наталією Бакалюк, головами та членами громадських організації Красилівського району з метою співпраці в рамках проекту розвитку громад Корпусу Миру США в Україні.14 січня у малому залі адмінбудинку Красилівської районної ради відбулася зустріч Директора проекту розвитку громад Корпус Миру США в Україні Марата Кюрчевського з головою ради Василем Ходаком, заступником голови ради Любов Якушевою, заступником голови райдержадміністрації Наталією Бакалюк, головами та членами громадських організації Красилівського району з метою співпраці в рамках проекту розвитку громад Корпусу Миру США в Україні.
Марат Кюрчевський звернувся з пропозицією співпраці з волонтером Корпусу Миру з проекту «Розвиток громад» та озвучив деталі можливої співпраці.

«Корпус Миру – неполітична, нерелігійна організація. Її було засновано Президентом США Джоном Кеннеді у 1961 році з метою зміцнення миру та дружби між людьми різних національностей і культур. Фінансування діяльності Корпусу Миру здійснюється за рішенням Конгресу Сполучених Штатів з бюджету Федерального Уряду і формується за рахунок податків, сплачених громадянами США», – зазначив Марат Кюрчевський.
Діяльність Корпусу Миру відбувається через співпрацю добровольців з організаціями країни-партнера, що запросила Корпус Миру до себе. Добровольці – американські громадяни, що виявили бажання приїхати та працювати в місцевих організаціях протягом двох років. Наразі Корпус Миру здійснює свою діяльність у 73 країнах світу – в Європі та Азії, в Латинській Америці та Африці. Вже протягом чотирьох десятиліть Корпус Миру надає технічну допомогу шляхом втілення в життя програм у сфері освіти, розвитку громад, сприяння розвитку бізнесу, захисту навколишнього середовища, сільського господарства, охорони здоров’я та роботи з молоддю.

У своїй діяльності Корпус Миру США в Україні керується трьома основними напрямками: надання громадянам України допомогу у професійному розвитку; сприяння кращому розумінню американців українцями та сприяння кращому розумінню українців з боку американців.
В Україні добровольці Корпусу Миру працюють за трьома проектами: «Викладання англійської мови як іноземної», «Молодіжний розвиток» та «Розвиток громад». Всі проекти Корпусу Миру зареєстровані в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України як проекти технічної допомоги.

Волонтери Проекту розвитку громад співпрацюють здебільшого з неурядовими або громадськими організаціями, а також із благодійними фондами, бібліотеками, музеями, органами місцевого самоврядування, місцевими органами влади, державними центрами зайнятості, навчальними закладами.
Метою проекту є допомога українським громадам стати більш економічно та соціально стабільними через посилене громадянське суспільство та покращене ділове середовище.
Учасники зустрічі прийняли рішення вивчити, обговорити та розглянути можливість співпраці в рамках проекту розвитку громад Корпусу Миру США в Україні.

Довідково
В Україні Корпус Миру розпочав свою діяльність у травні 1992 року, коли тодішній Президент України Леонід Кравчук та тодішній Президент США Джордж Буш-старший підписали двосторонню угоду про започаткування програм Корпусу Миру в Україні. Програма Корпусу Миру зареєстрована в Міністерстві економіки України як проект технічної допомоги США Україні. Партнерськими міністерствами Корпусу Миру є Міністерство економіки України, Міністерство освіти та науки та Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту.

За матеріалами Красилівської районної ради

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього