В Красилівському районі розпочалася робота по проведенню Всеукраїнської естафети пам'яті «Слава визволителям України»Презентацією нової книги поезій «Речі своїми іменами» учасника бойових дій, ветерана праці Григорія Дашевського в Красилівському районі розпочалася робота по проведенню Всеукраїнської естафети пам\’яті «Слава визволителям України» та відзначення 70-ї річниці визволення району та області від фашистських загарбників.Презентацією нової книги поезій «Речі своїми іменами» учасника бойових дій, ветерана праці Григорія Дашевського в Красилівському районі розпочалася робота по проведенню Всеукраїнської естафети пам\’яті «Слава визволителям України» та відзначення 70-ї річниці визволення району та області від фашистських загарбників.

На захід, організований центральною районною бібліотекою, відділом культури, національностей та релігій райдержадміністрації та районною Радою ветеранів були запрошені учні Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, жителі міста Красилова – шанувальники поезії автора, ветерани війни, працівники закладів культури.

Захід розпочався вступним словом ініціатора та упорядника поетичної збірки, кореспондента обласної газети «Подільські вісті» Тетяни Слободянюк, яка розповіла про життєвий та творчий шлях поета.

Про трудовий шлях Григорія Дашевського присутніх ознайомив голова міської організації ветеранів Володимир Галюк.

Заступник голови районної державної адміністрації Наталія Бакалюк привітала Григорія Омеляновича з нещодавно відсвяткованою 92 річницю свого народження та побажала нових творчих успіхів та довгих років життя.

Під час презентації учасники заходу із захопленням слухали ліричну поезію та вірші на воєнну тематику з нової збірки земляка. У виконані викладачів Красилівської дитячої музичної школи прозвучали пісні воєнних літ.

За матеріалами Красилівської РДА

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього