В Летичеві у небезпеці опинилося 8 дітей

В Летичеві у небезпеці опинилося 8 дітей
1 червня о 18:50 до рятувальної частини надійшло повідомлення про те, що в смт. Летичів на річці Південний Буг на відстані чотирьохсот метрів від берегу помічено дерев\’яний плоскодонний човен із молодими людьми, серед яких є діти.В Летичеві у небезпеці опинилося 8 дітей
1 червня о 18:50 до рятувальної частини надійшло повідомлення про те, що в смт. Летичів на річці Південний Буг на відстані чотирьохсот метрів від берегу помічено дерев\’яний плоскодонний човен із молодими людьми, серед яких є діти. Човен рухався в сторону острова на середині річки. Про подію повідомила випадкова відпочивальниця, яку охопив страх за долю восьми молодих людей на маленькому човні.

До місця події прибуло чергове відділення рятувальників з човном і оперативно допливли до хлопців, пересадили двох найменших у свій човен та під пильним наглядом відбуксирували дітей до берегу, де на них уже чекали працівники швидкої та співробітники міліції. Як з\’ясувалося, на небезпеку наражалися місцеві мешканці віком від 8 до 19 років. Про це повідомляють на сайті ГУ ДСНС України в Хмельницькій області.

Шановні громадяни, якщо ви захотіли покататись на плавзасобах або покупатись у ставку чи річці, слід пам’ятати елементарні правила поводження на водоймах:
– сідати в човен потрібно обережно, ступаючи по центру настилу;
– забороняється пересідати з місця на місце, сідати на борт під час руху;
– забороняється розгойдувати човен, пірнати з нього;
– категорично забороняється переходити з одного човна в інший;
– забороняється перетинати курс інших плавзасобів;
– забороняється віддалятися на човні від берега більш ніж на 100 метрів;
– забороняється катати людей на саморобних човнах, катерах, плотах, автомобільних камерах;
– категорично забороняється кататися на човні без рятувального жилета, також човен має бути оснащеним хоча б одним рятувальним кругом.

Головне управління ДСНС України у Хмельницькій області звертається до Вас із застереженням бути вкрай обережними під час відпочинку на воді, щоб він був для Вас і Ваших дітей безпечним, весь час суворо дотримуйтеся порад рятувальників!

Залишити відповідь