В Летичівський НВК № 2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія» відбувся навчально-виховний захід присвячений екологічному вихованню на тему: « Людино! Врятуй планету.»Проблема природи зараз займає одне з найважливіших місць у нашому житті. Адже з розвитком нашого суспільства збільшуються потреби людей, а тому збільшується використання природних багатств, які можуть відновлюватися тільки протягом тривалого часу або взагалі не відновлюватися. Тому так гостро перед усім людством і перед кожним з нас зокрема постає питання захисту природи, бережливого ставлення до її ресурсів.Проблема природи зараз займає одне з найважливіших місць у нашому житті. Адже з розвитком нашого суспільства збільшуються потреби людей, а тому збільшується використання природних багатств, які можуть відновлюватися тільки протягом тривалого часу або взагалі не відновлюватися. Тому так гостро перед усім людством і перед кожним з нас зокрема постає питання захисту природи, бережливого ставлення до її ресурсів.

28 січня голова Летичівської районної державної адміністрації Володимир Слободян спільно з начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталією Широкою відвідали Летичівський НВК № 2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – гімназія», де відбувся навчально-виховний захід присвячений екологічному вихованню на тему: « Людино! Врятуй планету.».

Метою даного навчально-виховного екологічного проекту є дбайливе гуманне і духовне ставлення до природи, яке викликає яскраві і позитивні емоції, де кожний учень спроможний бачити і усвідомлювати себе частиною світу природи. Навчати оцінювати негативне ставлення до природи. Розвивати у дітей комунікативні, творчі здібності і вміння робити висновки, відстоювати свою думку, презентувати свої дослідження мультимедійними засобами.

Під час заходу учні обговорювали проблеми екології, які пов’язанні з діяльністю людини. Захід проведено в ігровій формі, де казкові герої екологічного царства привертали увагу учнів, батьків, громадськість селища до існуючих проблем охорони навколишнього середовища.

«Формування екологічної культури, гармонійних відносин людини і природи посідає в Україні особливе місце. Це викликано багатьма причинами, і насамперед, наслідками Чорнобильської катастрофи, високим рівнем радіації, хімічним забрудненням довкілля. Як зазначає Президент України Віктор Янукович, сьогодні необхідно приділяти велику увагу очищенню землі, атмосфери та вирішенню питань екології», – наголосив очільник району.

За матеріалами Летичівської РДА

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього