В "ЛНР" погрожують повністю відмовитися від українських продуктів
З початку 2015 мережа магазинів «Народний» (захоплений «АТБ») планує повністю відмовитися від поставок продуктів з України. Про це ЛуганскІнформЦентру похвалилася генеральний директор державного підприємства «Народний» Олена Хвастунова, передає informator.lg.ua.В "ЛНР" погрожують повністю відмовитися від українських продуктів
З початку 2015 мережа магазинів «Народний» (захоплений «АТБ») планує повністю відмовитися від поставок продуктів з України. Про це ЛуганскІнформЦентру похвалилася генеральний директор державного підприємства «Народний» Олена Хвастунова, передає informator.lg.ua.
«В цілому, щоб заповнити всі полки в наших супермаркетах, нам вже досить тільки місцевого виробника. Зараз ми намагаємося урізноманітнити асортимент, щоб у покупця було більше вибору. Ми поступово витісняємо українських виробників. Вже приблизно 75% з усіх найменувань – це товари місцевого виробництва. Найближчим часом ми зможемо повністю відмовитися від товарів з України », – заявила Хвастунова.
Не дивлячись на такі заяви, informator.lg.ua вже повідомляв про те, що Луганський молокозавод «Станиця» простоює, а продукти в ЛНР завозять в основному з Харкова, Донецька, Києва та Полтави.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього