В місті Нетішин, із боєм відбирали дитину у дивакуватого батька
У 14-річного Олексія доля склалася не просто. Змалечку його виховує лише батько. Мама не цікавиться дитиною – багато років вона живе і працює за кордоном. Відтак, ще в 2008 році чоловік виступив ініціатором, аби його, майже на 30 років молодшу дружину, позбавили батьківських прав. У соціальній службі і школі, де навчався хлопчик, кажуть: чоловік завжди був дивакуватий. Нікого не пускав додому. Медикам ніколи не дозволяв обстежувати дитину. Лікарі ж бачили, що хлопчик потребує невідкладної медичної допомоги.В місті Нетішин, із боєм відбирали дитину у дивакуватого батька
У 14-річного Олексія доля склалася не просто. Змалечку його виховує лише батько. Мама не цікавиться дитиною – багато років вона живе і працює за кордоном. Відтак, ще в 2008 році чоловік виступив ініціатором, аби його, майже на 30 років молодшу дружину, позбавили батьківських прав. У соціальній службі і школі, де навчався хлопчик, кажуть: чоловік завжди був дивакуватий. Нікого не пускав додому. Медикам ніколи не дозволяв обстежувати дитину. Лікарі ж бачили, що хлопчик потребує невідкладної медичної допомоги.

У школі, кажуть: Олексій ні з ким не дружив. Більшість дітей його жаліли. Інші – відверто цуралися спілкуватися. Годі й говорити про рівень освіти 14-річної дитини.

Спеціалісти служби у справах дітей за ситуацією «спостерігали» і як могли – допомагали. Кажуть: вилучити дитину раніше не могли, бо батько постійно був біля дитини і сказати, що він не опікувався сином було не можливо.

Педагоги кажуть: батько носив дитину в школу на руках до 4 класу, коли йшли заняття – сидів в коридорі. Але така «гіперопіка» шкодила дитині.
Ситуація загострилася 2 місяці.

Відтак, було вирішено негайно відібрати дитину у батька.

Проте, «Мирно» – не вдалося. Батько, побачивши непроханих гостей, схопився за сокиру. Захищаючи людей від оскаженілого чоловіка, постраждали 2 правоохоронця.

Поспілкуватися з батьком знімальній групі телеканалу \”Екслюзив\” не вдалося, чоловік не виходить вже кілька днів з кімнати гуртожитку, де він жив з сином. Поводиться агресивно.

Нині хлопчик перебуває в обласному центрі реабілітації. Спілкуватися з дитиною забороняють лікарі і психологи. Не на камеру кажуть: дитина замкнута і потребує невідкладної допомоги фахівців. А тим часом, проти батька порушено відразу два кримінальних провадження. Також вирішується питання щодо примусового його обстеження психіатром. Соціальні служби та прокуратура міста вимагатимуть негайно позбавити батька батьківських прав.
Крапку в цій історії ставити ще зарано. Як складеться доля Олексія – невідомо. Хоча і медики, і правоохоронці стверджують: дитина має всі шанси на реабілітацію. Це лише питання часу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього