В Нетішині викрили наркопритон
41-річний житель міста Нетішин у власній квартирі разом зі своїми товаришами виготовляв та вживав так званий «крокодил».В Нетішині викрили наркопритон
41-річний житель міста Нетішин у власній квартирі разом зі своїми товаришами виготовляв та вживав так званий «крокодил».

У рамках кримінального провадження, відкритого за фактом незаконного зберігання наркотичних засобів, працівники Нетішинського відділення поліції провели обшук у квартирі 41-річного місцевого жителя. Під час огляду приміщення поліцією було виявлено та вилучено посудини із речовиною коричневого кольору (за словами власника, так званий «крокодил»), 18 шприців із залишками наркотику, посуд, в якому, швидше за все, виготовляли опіоїд, а також пляшки із залишками розчинника. Усе вилучене направлено на експертизу, повідомляє сектор комунікації ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.

Під час допиту власник квартири розповів, що досить часто разом з товаришами виготовляв та вживав так званий «крокодил». Це опіоїд, який викликає залежність з першого ж вживання. Таку назву має через те, що внаслідок вживання шкіра покривається «лускою». Одним словом, це наркотик, який роз’їдає плоть.

Наразі слідчі дії тривають. Після висновків експертизи буде вирішуватись питання про початок досудового розслідування за ознаками ст. 317 «Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, а також надання приміщення з цією метою» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього