В Нетішині виставили на аукціон три гектари столітнього лісу разом із курганами ІІІ-ІІ тисячоліття до нашої ери

У Нетішині на аукціон, який відбудеться 25 жовтня 2016 року, виставили три гектари столітнього лісу разом з курганами, які є пам’яткою тшинецько-комарівської етнокультурної спільності – яскравого феномену середнього та пізнього періоду доби бронзи ІІІ–ІІ тисячоліття до нашої ери.В Нетішині виставили на аукціон три гектари столітнього лісу разом із курганами ІІІ-ІІ тисячоліття до нашої ери
У Нетішині на аукціон, який відбудеться 25 жовтня 2016 року, виставили три гектари столітнього лісу разом з курганами, які є пам’яткою тшинецько-комарівської етнокультурної спільності – яскравого феномену середнього та пізнього періоду доби бронзи ІІІ–ІІ тисячоліття до нашої ери. Про це повідомляється на сайті «Нетішинської Самооборони».
Земельна ділянка з історико-культурною спадщиною на вулиці Енергетиків, біля міського ринку, за задумом міської влади, яка й виставляє її на аукціон, призначається під житлову забудову.
За інформацією «Подільська.інфо», переможці аукціону уже визначені. Ними мають стати фірми мера Нетішина та депутата Хмельницької обласної ради зі Славути.

В Нетішині виставили на аукціон три гектари столітнього лісу разом із курганами ІІІ-ІІ тисячоліття до нашої ери

«Цікаві деталі випливли із тексту договору для потенційного покупця – вартість могутніх дерев непотрібно компенсовувати, це залишиться на совісті покупця. Забажає, то сплатить щось там через років з 10, коли по курсу долара деревина нічого не вартуватиме. Звісно, всі дерева не знищать відразу, щоб не платити за них. Вони загинуть пізніше, коли масово пошкодять коріння дерев при проведенні мереж, доріг. Але найстрашніше те, як ми відносимось до своєї історії», – пише на сторінці нетішинської групи у Фейсбуці Віктор Нетішинський.
Місцевий активіст та юрист Сергій Волков у коментарі «Подільська.інфо» теж обурюється, адже стверджує, що влада знала про те, що цих три гектари землі є під забороною. Він демонструє копію висновку про заборону будь-якої діяльності на цій земельній ділянці від Відділу охорони пам’яток історії та культури в Хмельницькій області, адресований директору ЗАЦ «Карат» як організатору земельного аукціону.

В Нетішині виставили на аукціон три гектари столітнього лісу разом із курганами ІІІ-ІІ тисячоліття до нашої ери

«Навіть в проекті землеустрою щодо відведення цієї земельної ділянки, у самому кінці, є сторінка із обмеженнями щодо цієї земельної ділянки. І там є відмітка «охоронна зона об’єкта культурної спадщини». Цікаво, невже депутати не бачили документа, за який голосували», – каже «Подільська.інфо» Сергій Волков.
Депутати Нетішинської міської ради на останній сесії затвердили проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 3 гектари на вулиці Енергетиків та проголосували за проект рішення «Про продаж земельної ділянки на вулиці Енергетиків з аукціону під забудову».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього