В Новоушицькому районному історико-краєзнавчому музеї  пройшов урок історичної пам’яті з назвою: Афганістан – мій біль, моя пекуча пам'ятьУ тематичному заході взяв участь голова райдержадміністрації Олександр Московчук та заступник голови районної ради Марія Дергунова.
Захід розпочався з вшанування загиблих в Афганістані Володимира Бойчука та Григорія Мацюкевича. Перед їхніми портретами символічно запалала свічка.У тематичному заході взяв участь голова райдержадміністрації Олександр Московчук та заступник голови районної ради Марія Дергунова.
Захід розпочався з вшанування загиблих в Афганістані Володимира Бойчука та Григорія Мацюкевича. Перед їхніми портретами символічно запалала свічка.

Звертаючись зі словами подяки за мужність та відвагу всіх, хто брав участь у бойових протистояннях на чужині, Олександр Московчук зазначив, що 2014 рік Президентом України Віктором Януковичем проголошено Роком учасників бойових дій на території інших держав.

«Забезпечення соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав, інвалідів війни, сімей загиблих та померлих учасників бойових дій є першочерговими завданнями, які ставить Глава держави перед місцевою владою. На рівні району вже схвалено широкий план заходів, реалізація яких спрямована на вшанування пам’яті загиблих та підтримку колишніх учасників бойових дій на території інших держав», – сказав Олександр Московчук.

Він побажав усім присутнім мирного неба, добра і щастя, міцного здоров\’я та довгих років життя.

До присутніх на заході воїнів-інтернаціоналістів зі словами вдячності звернулися також студенти Новоушицького технікуму Подільського аграрно- технічного університету, подарувавши зворушливі пісні про нелегкі долі хлопців, які виконували військовий обов’язок в Афганістані.

Урок пам’яті завершився покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам. Присутні хвилиною мовчання вшанували їх світлу пам’ять.

За матеріалами: Хмельницької обласної державної адміністрації

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього