В обласному центрі опадів сьогодні не очікуєтьсяУ Хмельницькому хмарний день та похмурий вечір прийдуть на зміну ясному ранку. Без опадів. Температура повітря вночі – 3° С, вдень від – 2° С до + 2° С.
18 грудня відзначається день пам’яті преподобного Сави Освященного. Продовжуються Варварині морози.В обласному центрі опадів сьогодні не очікуєтьсяУ Хмельницькому хмарний день та похмурий вечір прийдуть на зміну ясному ранку. Без опадів. Температура повітря вночі – 3° С, вдень від – 2° С до + 2° С.
18 грудня відзначається день пам’яті преподобного Сави Освященного. Продовжуються Варварині морози.У давнину говорили: “Сава стелить, Сава гвіздки гострить, Сава шлях засалює”, що означало, що дороги ставали слизькими. Цього дня все ще спостерігали за димом: якщо він стовпом — на мороз; якщо без вітру б’є до землі — треба чекати снігу. А якщо на Саву дув сильний вітер, такого ж вітру слід було чекати до кінця місяця.

За останні 130 років 18 грудня максимально повітря прогрівалося до + 9,7° С – таке потепління синоптики зафіксували у 1982 році. Найхолодніше у цей день було у 1946 році, тоді температура повітря знизилася до – 23,9° С.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього