В обласній юстиції планується масштабна чистка
Розпочинається масштабна хвиля оновлення керівників у органах юстиції Хмельницької області.В обласній юстиції планується масштабна чистка
Розпочинається масштабна хвиля оновлення керівників у органах юстиції Хмельницької області.

Про це на своїй сторінці у ФБ повідомляє начальник територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктор Худняк.

Також він повідомляє, що буде оголошено відкритий конкурс на більш як 20 керівних посад в юстиції по Хмельницькій області. Семеро переможців конкурсу стануть керівниками районних управлінь юстиції, шестеро – заступниками керівників районних управлінь, а ще семеро – начальниками відділів виконавчої служби в районах та містах.

Як повідомляє podillya.tv, Віктор Худняк також наголосив, що стаж роботи не буде враховуватись, адже за умовами конкурсу місця отримають тільки найкращі юристи, тобто основною вимогою до бажаючих взяти участь у конкурсі є тільки наявність вищої юридичної освіти (спеціаліст або магістр).

Термін подання документів на посаду керівника районного управління юстиції – до 19 вересня, на інші керівні посади – до 26 вересня.

В обласній юстиції планується масштабна чисткаВ обласній юстиції планується масштабна чистка

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього