В області триває ремонт поштових відділеньВ області виділено понад 3,2 мільйона гривень, які спрямовуються на капітальний ремонт та модернізацію поштових відділень.В області триває ремонт поштових відділеньВ області виділено понад 3,2 мільйона гривень, які спрямовуються на капітальний ремонт та модернізацію поштових відділень. Перший транш, а це більше 1 мільйона гривень, уже надійшов: ремонтні роботи у Центрі поштового зв’язку № 8 у Ярмолинцях, який обслуговує населення Ярмолинецького, Городоцького та Віньковецького районів, у розпалі.
Згідно проекту реконструкції, зміниться інтер’єр центру поштового зв’язку, а також зовнішнє оздоблення. Всередині з’явиться перекриття операційної зали, яка стане зручнішою для клієнтів. Реконструкція Ярмолинецького центру – це реалізація і програми директора Хмельницької дирекції «Укрпошта» Дмитра Бойка як депутата обласної ради.
Щодо інших проектів, які стосуються модернізації відділень зв’язку, то більше 350 тисяч гривень спрямовуються на капітальний ремонт покрівлі Полонського центрального відділення поштового зв’ язку, більше мільйона гривень – на ремонт опалювальної системи і встановлення теплогенерації у Віньковецькому, Красилівському та Чемеровецькому відділеннях. Розробляється проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт центру у Кам’янці-Подільському. На придбання обладнання для Хмельницького центру обробки поштових послуг виділено понад 350 тисяч гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього