В області з`явилось нове, потужне підприємство з виробництва металопластикових віконДнями у Кам’янці-Подільському з робочим візитом перебував перший заступник голови Хмельницької ОДА Вадим Гаврішко. Разом із міським головою Михайлом Сімашкевич Вадим Дмитрович відвідав новостворене підприємство, яке запустив у дію власник торговельної марки «Вікно Плюс» Сергій Ведерніков.В області з`явилось нове, потужне підприємство з виробництва металопластикових віконДнями у Кам’янці-Подільському з робочим візитом перебував перший заступник голови Хмельницької ОДА Вадим Гаврішко. Разом із міським головою Михайлом Сімашкевич Вадим Дмитрович відвідав новостворене підприємство, яке запустив у дію власник торговельної марки «Вікно Плюс» Сергій Ведерніков.
З метою заощадження коштів, Сергій Леонідович на підприємстві встановив піролізні котли чеського виробництва, які дають змогу економити витрати на опалення втричі.
Посадовці оглянули новий цех, де вироблятимуть нову якісну продукцію.
Як зауважив Сергій Ведерніков: \”Сьогодні ви бачите наше нове виробництво, завдяки якому можна збільшити виготовлення продукції майже на сто відсотків. Основна мета нашого підприємства – забезпечення комфорту наших споживачів, тому ми придбали нову лінію компанії «LISEC» (Австрія) для виробництва склопакетів, які на 15 процентів краще зберігатимуть тепло, ніж звичайні. Придбане обладнання та контрольно-вимірювальна техніка забезпечать заповнення склопакетів газом на рівні 95%. На цінову політику це особливо не вплине, бо за кожне заповнення газом братимемо лише 5 грн. за один склопакет. Наразі все обладнання запущене в дію і ми працюватимемо в тестовому режимі, щоб відпрацювати механізм виготовлення продукції. Найприємніше – це те, що будуть створені нові робочі місця, відтак кам’янчани матимуть змогу отримати роботу. Найближчим часом плануємо збільшити експорт вікон у країни Європи, адже за інформацією компанії «LISEC», за час її існування на українському ринку ми придбали першу лінію з газ пресом в Україні, тому впевнено можу заявити, що наша продукція конкурентоспроможна навіть на світовому ринку”.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього