В окрузі Романа Мацоли найвища підтримка партії Президента
Хмельниччина проголосувала. Обласна територіальна виборча комісія ще опрацьовує останні протоколи з «мокрими» печатками, але вже зараз можна підвести певні підсумки волевиявлення подолян.В окрузі Романа Мацоли найвища підтримка партії Президента
Хмельниччина проголосувала. Обласна територіальна виборча комісія ще опрацьовує останні протоколи з «мокрими» печатками, але вже зараз можна підвести певні підсумки волевиявлення подолян.
Чи не вперше партія влади, яка взяла на себе всю відповідальність за реформи в країні, здобула позитивний результат на повторних виборах. Блок Петра Порошенка «Солідарність» у Хмельницькій області, за попередніми даними, набирає більше 17% голосів та є одним із переможців виборів. Такі результати дають можливість владі на Хмельниччині працювати злагоджено, на результат, якого так зачекалися прості українці.
Аналізуючи результати виборів в розрізі окремих міст та районів варто відзначити, що найкращі результати (за попередніми даними – більше 25%) «Солідарність» отримала у 190 виборчому окрузі. Саме там, де рік тому народним депутатом обрано представника президентської команди Романа Мацолу. Це й не дивно, адже народний депутат після виборів не забув про дані людям обіцянки. В кожному районі працює громадська приймальня. З червня ц.р. впроваджена практика виїзного консультування громадян, коли формується екіпаж із помічника-консультанта народного депутата, представника управління соцзахисту, інколи Пенсійного фонду чи іншого державного органу, який виїжджає навіть у найвіддаленіші села, допомагати людям вирішувати їх проблеми. Під час таких виїздів спеціалісти надавали юридичну підтримку, консультували по заповненню документів на субсидії, приймали звернення до депутата. В серпні громадська організація Романа Мацоли «Інститут солідарності громад» провела конкурс мікро-грантів, за яким було підтримано 54 соціально-значимих проектів з Шепетівщини, Славутчини та Полонщини на загальну суму понад 1.1 млн.грн. Як розповідає помічник-консультант народного депутата Людмила Васильєва, «за ці кошти було, наприклад, відремонтовано шкільні автобуси, придбано медичне обладнання (переносний ЕКГ, фетальний монітор у пологове відділення ЦРЛ та тест-полоски для глюкометра,), облаштовано кілька дитячих та спортивних майданчиків, підтримано талановиту молодь, заклади культури, соціальну сферу, громадські ініціативи та багато іншого». Незабаром буде оголошено про новий конкурс.
Особлива увага в роботі приділяється підтримці родин героїв загиблих в АТО, а також тих хлопців, які повертаються із зони бойових дій додому.
Ефективніше, у взаємодії з народним депутатом Р.Мацолою, запрацювали і державні органи. Люди отримували належні їм кошти по державним та місцевим соціальним програмам, знаходилися кошти на ремонт військової техніки. Усе це результат тривалої та кропіткої роботи, яка врешті принесла позитивні результати. Звісно, ще далеко не всі проблеми вирішені, але люди відчувають, що про них не забули, що є команда, до якої можна звернутися за підтримкою.
Важливою складовою успіху також є потужна команда, яка йшла на місцеві вибори. До цієї команди можна віднести Франца Скримського, який знову впевнено перемагає на виборах Полонського міського голови з результатом понад 50%, Артура Фрідмана, Врама Мовсісяна, Миколу Дячука, Олександра Лабая та багатьох інших.
Після місцевих виборів «Солідарність» матиме на Хмельниччині широке представництво в місцевих органах влади. Це дасть змогу партії Президента бути ще ближчою до людей та мати ще більше повноважень для вирішення нагальних проблем. Ну а те, що команда Петра Порошенка працює для людей засвідчили результати голосування на окрузі де народним депутатом є член команди «Солідарності» Роман Мацола.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього