Відлуння махінацій екс-влади

В Олешині селян залишають без останнього клаптика земліВ Олешині селян залишають без останнього клаптика землі
Відлуння махінацій екс-влади. В Олешині селян залишають без останнього клаптика землі під пасовища. Тамтешні надра вже давно продані, а сприяли цьому колишні можновладці. Як воно, простому люду боронитися від тих, хто на ділі мав би їх захищати?
Ця мальовнича місцина вже довго слугує пасовищем в Олешині. Інших таких земель у селі просто не залишилось. Місцеві кажуть, за рахунок худоби, бодай якось виживають. Стане зовсім кепсько, коли відберуть останні державні надра, що активно робило, тоді ще, регіоналівське чиновництво.
Оскільки землі рахувалися поза межами села, відала ними районна влада. Її, для випасання худобини, селяни прохали не один раз. Там – не почули.
Минуло вже як два роки, а державні землі повернути громаді ніяк не вдається. Хоча регіоналівське чиновництво змінилося – відлуння його діяльності шириться і досі.
Пан Анатолій добре знає цю місцевість, бо вже як 30 років проживає у Олешині. Чоловік певнить: корупційонерам тут не місце. Землі ці по праву належать простому люду, отож збувати їх задля меркантильних інтересів – зась.
Ну, а поки селяни залишаються усього на волосину до втрати останнього клаптика землі. Вже завтра можуть з’явитися ті, кому землю продали. Вочевидь, за великі гроші. Тоді доведеться різати худобину, а з тим, залишитися і без копійчини.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього