В Онацьківцях встановлено дитячий майданчик
Завдяки спільним зусиллям ініціативних батьків та підтримці ГО Романа Мацоли «Інститут солідарності громад» на подвір’ї дитячого садочку в с.Онацьківці було встановлено новий дитячий ігровий майданчик.В Онацьківцях встановлено дитячий майданчик
Завдяки спільним зусиллям ініціативних батьків та підтримці ГО Романа Мацоли «Інститут солідарності громад» на подвір’ї дитячого садочку в с.Онацьківці було встановлено новий дитячий ігровий майданчик. Вартість проекту склала понад 52 тисячі гривень. Половина з цієї суми це власний внесок місцевої громади, ініціативних батьків, які захотіли створити діткам свого села належні умови для гри та відпочинку. Інша частина – це кошти конкурсу мікро-грантів організації народного депутата.
Виступаючи на відкритті дитячого майданчика засновник ГО «Інститут солідарності громад» Роман Мацола висловив радість від того, що разом з активними батьками йому вдалося реалізувати цей проект, який приносить радість та задоволення місцевій дітворі. За словами народного депутата від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» йому надзвичайно приємно бачити усміхнені дитячі обличчя, заради яких власне живуть та працюють дорослі.
Завершилося відкриття дитячого майданчика спільними фото та солодким столом від депутата.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього