В оновленому залі Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1 відбулися змагання з з міні-футболуДнями в оновленому великому залі Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1, що знаходиться на вулиці Щорса, 17, відбувся відкритий Кубок міста Хмельницького з міні-футболу, який проводився серед юнаків 2002 і 2003 років народження, присвячений Дню Соборності та Свободи України.Днями в оновленому великому залі Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи №1, що знаходиться на вулиці Щорса, 17, відбувся відкритий Кубок міста Хмельницького з міні-футболу, який проводився серед юнаків 2002 і 2003 років народження, присвячений Дню Соборності та Свободи України.

У турнірі взяли участь команди ДЮСШ №1, ДЮФК «Проскурів-Фортуна», ДЮФК «Поділля» міста Хмельницького та ДЮСШ з міста Старокостянтинова.

Змагання проводились по коловій системі в двох підгрупах протягом двох днів. У результаті запеклої боротьби у фінал вийшли три команди нашого міста. У фінальній грі перемогу здобула команда ДЮСШ №1 (юнаків 2002 р.н.), друге почесне місце виборола команда ДЮФК «Поділля», на третьому – команда ДЮФК «Проскурів-Фортуна» (2002 р.н.).

Переможці та призери турніру нагороджені дипломами та кубками управління молоді та спорту Хмельницької міської ради.

За матеріалами: виконавчого комітету Хмельницької міської ради

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього