В органах Міндоходів Хмельниччини минулого року проведено понад півтисячі антикорупційних заходів Активна протидія корупційним проявам серед працівників відомства, створення атмосфери нетерпимості до цього негативного суспільного явища є наразі одним із головних пріоритетів у діяльності Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області.Активна протидія корупційним проявам серед працівників відомства, створення атмосфери нетерпимості до цього негативного суспільного явища є наразі одним із головних пріоритетів у діяльності Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області.

Адже, зважаючи на те, якою значимою є проблема корупції для нашого суспільства, вона залишається серйозним викликом і для Міністерства доходів і зборів. Зокрема, звертають увагу у підрозділі внутрішньої безпеки територіального органу Міндоходів, це соціальне зло стоїть на заваді розвитку бізнесу та створенню сприятливого інвестиційного клімату як на теренах краю, так і в країні в цілому.

Нагадаємо, що за висновком міжнародного Індексу сприйняття корупції – 2013, наша держава зайняла 144-е місце у рейтингу серед 177 держав.

За таких умов міндоходівці проводять активну упереджувальну роботу, одним і з елементів якої є створення системи протидії, побудованій на взаємодії всіх структурних підрозділів Головного управління, митниці та правоохоронних органів, синхронізації сил, відповідальності за якість і своєчасність виконання завдань, а також чіткому усвідомленні усіма працівниками Міндоходів поняття відповідальності за вчинення протиправних дій. Так, з метою профілактики корупційних проявів працівники відділу внутрішньої безпеки регіонального відомства доходів і зборів цьогоріч провели понад 550 профілактичних заходів. Переважно це лекції, бесіди та виступи у колективах, а також публікації у пресі, виступи на радіо та телебаченні тощо

Разом з тим протягом 2013 року працівники відділу внутрішньої безпеки провели 69 службових перевірок, 22 з яких – за зверненнями громадян. У результаті у 43 випадках інформація, отримана оперативниками, виявилися небезпідставною. Внаслідок чого матеріал по 16-ти таких перевірках направлені до правоохоронних органів для прийняття відповідних рішень, 12 осіб звільнено з органів Міндоходів.

«Лише спільна робота, спрямована на дотримання антикорупційного законодавства, підвищення рівня відповідальності керівників за діяльністю підлеглих та неухильне дотримання вимог чинного законодавства сприятиме підвищенню авторитету Міністерства доходів і зборів та ефективності роботи влади», – упевнений начальник відділу внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області Володимир Вахонін.

Звертаємо також увагу громадян на те, що будь-яка особа, якій стали відомі факти проявів корупції з боку працівників органів Міндоходів Хмельницькій області, може звернутися за адресою:

м. Хмельницький, вулиця Театральна, 12 (приміщення Державної податкової інспекції у м. Хмельницькому), кабінети №№ 704, 705, 706, 707

за телефонами: (0382) 70-17-76, 70-17-97, 70-17-77 (факс)

або скористатися сервісом «Пульс податкової» (телефон (044) 284-00-07)

За матеріалами: Територіальних органів Міндоходів у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього