В пам'ять про генерала Шухевича в Хмельницькому відбулись змагання з кульової стрільби
Вже в п’яте у Хмельницькому відбулись змагання з кульової стрільби. Участь в цьогорічному турнірі взяли учні з 30-ти навчальних закладів міста. Традиційно змагання присвятили відомому українському політику та державному діячеві генералу Шухевичу.В пам'ять про генерала Шухевича в Хмельницькому відбулись змагання з кульової стрільби
Вже в п’яте у Хмельницькому відбулись змагання з кульової стрільби. Участь в цьогорічному турнірі взяли учні з 30-ти навчальних закладів міста. Традиційно змагання присвятили відомому українському політику та державному діячеві генералу Шухевичу.

Аби залучити молодь до занять спортом організатори змагань вирішили цього річ розширити географію учасників. З 30-ти навчальних закладів міста на турнірі було представлено з кожного по 4-и учасники.

Змагання створили справжній ажіотаж серед учасників. У тирі зібралось більше сотні стрільців, окрім них тут є і тренери, і батьки. Словом, яблуку ніде впасти. На передовій змагається перша п’ятірка учасниць. Однак, в такій атмосфері дівчатам важко зосередиться та влучити у ціль.

Щоб руки не тремтіли, а міцно тримали гвинтівку учасники змагань провели чимало годин за тренуваннями.
В результаті за кількістю влучних пострілів перемогу здобула команда середньої загальноосвітньої школи № 21. А її вихованка – Христина Гілевич посіла перше місце в індивідуальному заліку. Серед хлопців першим став Юрій Давидюк учень школи № 8. «Срібними» призерами змагань стали учні навчально-виховного комплексу №5. Третю сходинку посіла команда середньої загальноосвітньої школи № 7.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього