В Рейтингу прозорості національних ВНЗ України Хмельницький університет в 10-ці найкращих
В цьогорічному Рейтинзі прозорості від аналітичного центру Cedos Хмельницький національний університет зайняв 10-те місце серед 96 вищих навчальних закладів із загальним результатом 54,3 бали.В Рейтингу прозорості національних ВНЗ України Хмельницький університет в 10-ці найкращих
В цьогорічному Рейтинзі прозорості від аналітичного центру Cedos Хмельницький національний університет зайняв 10-те місце серед 96 вищих навчальних закладів із загальним результатом 54,3 бали.

Перша трійка Рейтингу прозорості наційональних ВНЗ 2015 виглядає наступним чином:

1. Національний університет \”Львівська політехніка\” – 71,3 бали;
2. Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна – 66,9 бали;
3. Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя – 62,6 бали.

Рейтинг прозорості університетів є одним із багатьох механізмів забезпечення якості вищої освіти. Він показує, наскільки університети готові бути відкритими та інформувати власних студентів і викладачів, а також широку громадськість про власну політику. Відкритість інформації не є запорукою високої якості освіти, проте вона є необхідною умовою для усвідомленого вибору абітурієнтів, студентів та викладачів.
В Рейтингу представлені лише національні ВНЗ, як збірна категорія найбільших ВНЗ країни (разом навчається понад 800 тис. студентів), та таких, які за своїм статусом покликані показувати вищу якість освіти.
Ще один національний ВНЗ області – Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка набрав в Рейтингу загальний бал 43,0.
До речі показово: Національний університет \”Одеська юридична академія\” Ківалова набрав аж 9,9 бали.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього