В Шепетівці День фізичної культури і спорту відзначили загальноміським пробігом "Біг заради миру"
Цього року захід був просякнутий однією загальною ідеєю – ідеєю Миру. Ідейним натхненником заходу виступила загальноосвітня школа №1. Організаторами заходу стали: відділ у справах сім’ї, молоді та спорту та управління освіти.В Шепетівці День фізичної культури і спорту відзначили загальноміським пробігом "Біг заради миру"
Цього року захід був просякнутий однією загальною ідеєю – ідеєю Миру. Ідейним натхненником заходу виступила загальноосвітня школа №1. Організаторами заходу стали: відділ у справах сім’ї, молоді та спорту та управління освіти.
На площі Т.Г.Шевченка зібралася чисельна спортивна громада міста, близько 1500 прихильників здорового способу життя: учні та вчителі загальноосвітніх шкіл та інших навчальних закладів, тренери ДЮСШ та їх вихованці, просто любителі спорту. Перед присутніми з вітальним словом виступили: заступник міського голови Юрій Вахоцький, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, депутат міської ради Наталія Стасюк та ветеран спорту Іван Приходько.
Усі бажаючі, що приєднувалися до даного заходу в подарунок отримували стрічку з символікою України.
Захід пройшов в патріотичній та дружній атмосфері: усі присутні радо, з натхненням та з повагою співали Гімн України, скандували «Слава Україні» та «Героям слава». В благодійній акції вдалося зібрати 3536 грн.

В Шепетівці День фізичної культури і спорту відзначили загальноміським пробігом "Біг заради миру"

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього