В Шепетівці правоохоронці "накрили" гральний заклад
Працівники УДСБЕЗ задокументували злочинну діяльність трьох подолян, які організували мережу гральних закладів на півночі області та втягнули у злочинну діяльність 9 осіб, які працювали в залах адміністраторами.В Шепетівці правоохоронці "накрили" гральний заклад
Працівники УДСБЕЗ задокументували злочинну діяльність трьох подолян, які організували мережу гральних закладів на півночі області та втягнули у злочинну діяльність 9 осіб, які працювали в залах адміністраторами.
Незважаючи на те, що раніше із залів в Шепетівці та Славуті, які належать фігурантам кримінального провадження, уже вилучалось гральне обладнання, зловмисники завезли в одне із приміщень у Шепетівці нове та продовжили заробляти гроші злочинним шляхом.
Працівники УДСБЕЗ провели додаткові санкціоновані обшуки у вищевказаному залі та у квартирі одного із підозрюваних, під час яких вилучили ще 7 одиниць комп’ютерної техніки із встановленим спеціальним програмним забезпеченням, яке дозволяло грати в азартні ігри, грошові кошти, чорнові записи по обліку здійснення діяльності грального бізнесу, відеореєстратор та інші речі, які підтверджують злочинну діяльність організаторів цього бізнесу.
Загалом же працівниками міліції в рамках кримінального провадження задокументовано незаконну діяльність 3 гральних закладів та вилучено 8 гральних автоматів, 29 одиниць комп’ютерної техніки і грошові кошти в розмірі 7 тисяч гривень.
Організаторам грального бізнесу згідно санкції ч. 1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України загрожує штраф в розмірі від 10 до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та конфіскація усього грального обладнання.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього