В Шепетівці відбувся турнір із кульової стрільби, присвячений пам’яті загиблого в АТО воїна Ярослава Давидова
Змагання ініційовані відокремленим підрозділом ГО «Хмельниччина. Самооборона і контроль» та спортивною громадськістю міста.В Шепетівці відбувся турнір із кульової стрільби, присвячений пам’яті загиблого в АТО воїна Ярослава Давидова
Змагання ініційовані відокремленим підрозділом ГО «Хмельниччина. Самооборона і контроль» та спортивною громадськістю міста.
На турнір завітали батько героя Олег Давидов, заступник міського голови Юрій Вахоцький, керівник відокремленого підрозділу ГО «Хмельниччина. Самооборона і контроль» Євген Ступак, класний керівник Ярослава, громадські діячі.
Відкриваючи змагання, Юрій Вахоцький подякував батьку Ярослава за те, що він виховав справжнього патріота, а також зазначив, що пам\’ять про його сина буде жити доти доки ми будемо пам’ятати про його героїчний подвиг, який він здійснив захищаючи свою Батьківщину, а його героїчний вчинок буде надихати не одне покоління його земляків.
Змагання пройшли у запеклій боротьбі. Перемогу отримав учень професійного ліцею Коваль Володимир, який набрав 69 балів, срібним призером став учень НВК №3 Дячук Юрій з результатом у 67 балів, почесне третє місце отримав також учень військового ліцею Шпак Олександр з 63 заліковими балами.
Турнір завершили виконанням українського гімну.

В Шепетівці відбувся турнір із кульової стрільби, присвячений пам’яті загиблого в АТО воїна Ярослава Давидова

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього