В Шепетівці воїнам-афганцям вручили пам'ятні медалі
Керівники міста та району звернулися до воїнів-афганців із словами подяки за героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов\’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів України, долею одягнених у солдатські шинелі.В Шепетівці воїнам-афганцям вручили пам'ятні медалі
6 грудня в актовій залі музею М.Островського відбувся святковий захід з нагоди вручення пам\’ятних медалей воїнам-афганцям під назвою: «НАМ НЕ ЗАБУТИ ДНІ ВІЙНИ». Захід пройшов за участі міського голови Михайла Полодюка, секретаря міської ради Миколи Кикотя, голови райдержадміністрації В\’ячеслава Петрова, представників громадських організацій, воїнів-афганців та засобів масової інформації. Про це повідомляють на сайті міста Шепетівка.
Керівники міста та району звернулися до воїнів-афганців із словами подяки за героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов\’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів України, долею одягнених у солдатські шинелі.
Після привітальних слів, згідно з Указом Президента України голова райдержадміністрації В\’ячеслав Петров та голова міської ради Михайло Полодюк виконали почесну місію – вручили пам\’ятні медалі «25 років виведення військ з Афганістану» воїнам-афганцям.
Гарний настрій присутнім дарували аматорські колективи художньої самодіяльності районного будинку культури.
По завершенні зібрання учасники заходу положили квіти до пам\’ятника «Чорний тюльпан».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього