В Шепетівському районі проводиться робота щодо популяризації творчості Тараса Григоровича ШевченкаНа виконання Указу Президента України Віктора Януковича від 11 квітня 2012 року №275/2012 «Про заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка» в Шепетівському районі проводиться робота щодо популяризації творчості Тараса Григоровича Шевченка.На виконання Указу Президента України Віктора Януковича від 11 квітня 2012 року №275/2012 «Про заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від Дня народження Тараса Шевченка» в Шепетівському районі проводиться робота щодо популяризації творчості Тараса Григоровича Шевченка.
Так, в усіх бібліотеках району оформлено книжкові виставки про життєвий та творчий шлях поета, проводяться різноманітні просвітницькі заходи. Всі бібліотеки укомплектовані творами Шевченка та літературою про його діяльність. В даний час, за державною Програмою, бібліотеки отримали повне зібрання його творів у 6-ти томах.

13 січня 2014 року в центральній районній бібліотеці ім. М.Коцюбинського відкрито розгорнуту книжкову виставку «Постать, що єднає Україну» з розділами: «Подорожуємо Тарасовими шляхами», «Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини», «Шевченко – син і духовний провидець народу», «Шевченкове слово в віках не старіє», «Гарно твоя кобза грає», «Живий для правнуків, безсмертний для нас». Участь у заході взяв голова районної державної адміністрації Іван Адамець.

Звертаючись до присутніх Іван Адамець відзначив, що час не збільшив відстань між Шевченком і наступними поколіннями. А навпаки – постійно зближує. «Проживши лише 47 років Шевченко залишив велику творчу спадщину, яка кожну нову добу розкривається новими сторонами і гранями. Шевченко постійно з нами живе і вивчається в школах і вузах» – сказав очільник району.

Посадовець наголосив, що Президент України Віктор Янукович приділив значну увагу відзначенню 200-річниці ювілею Тараса Шевченка, адже дана постать цілком заслуговує на найвищу пошану. Як підкреслює Глава держави – Шевченко був більше, як українець, – він був державним мужем і громадянином світу. Його поезія – народу й для народу. Вона подавала надію тим, що впадали розпач, і спонукала до дії тих, хто без неї погодився б на рабство.

За матеріалами Шепетівської РДА

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього