В Славуті люди живуть без світла
У це важко повірити, але в 21 столітті у м.Славута люди все ще живуть без електропостачання. Місцева влада бездіє.В Славуті люди живуть без світла
У це важко повірити, але в 21 столітті у м.Славута люди все ще живуть без електропостачання. Місцева влада бездіє.

В минулу п\’ятницю відбулася зустріч народного депутата Романа Мацоли з мешканцями вулиць Максимчука та Остапчука у місті Славута. Свого часу, людям пообіцяли, що якщо вони побудуються, то міська влада допоможе їм з проведенням електромереж та іншими комунікаціями. Пройшло вже кілька років, а люди живуть без світла.

Жителі згаданих вулиць розповідають, що вже неодноразово звертались до міської влади Славути та ПАТ «Хмельницькобленерго» щодо вирішення проблеми. Енергопостачальна компанія запропонувала, аби Славутська міська рада взяла на себе функції замовника та звернулась до них із заявою про приєднання вищевказаних вулиць до електромереж. Тоді б за рахунок поворотної фінансової допомоги вулиці були електрифіковані. На жаль, цього не сталося, і проблема людей залишається невирішеною.

Ситуацію, що склалася, коментує народний депутат Роман Мацола: «Я зустрівся з цими людьми у минулу п’ятницю, вони доведені до відчаю. Розповідають, що міська влада запропонувала їм будуватися, пообіцяла провести електромережу, а тепер свої обіцянки забула. Родини живуть з маленькими дітьми, є старші, хворі. Вони змушені користуватися генераторами, а це дуже дорого. Люди готові взяти посильну участь у проведені електромереж, але вони не розуміють, чому про них забули. Адже вони такі самі мешканці Славути, так само платять податки і заслуговують на гідні умови життя. Місцева влада не вирішує їх проблему, мешканці згаданих вулиць звернулись до мене у приймальню і ми будемо допомагати. Створили робочу групу, узгодили план дій, готуємо відповідні документи. Змусимо чиновників виконувати покладені на них обов’язки».

Роман Мацола вкотре нагадує, що трудові колективи чи групи людей можуть звертатися в громадську приймальню депутата для формування графіку зустрічей в окрузі. На жаль, станом на сьогодні таких звернень небагато, переважна більшість людей звертаються за наданням матеріальної допомоги.
Адреса приймальні: м.Славута, вул.Соборності, 7 кімн. 24, тел. 067-373-60-68 (Людмила Васильєва).

Світлана Климович

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього