В Славуті ще одна трагедія: повісилась мати загиблої дівчинки

В Славуті ще одна трагедія: повісилась мати загиблої дівчинки
Тринадцятирічна дівчинка повісилася у день свого народження, а її мати вчинила самогубство наступного дня після поховання дочки, повідомляють хмельницькі правоохоронці.В Славуті ще одна трагедія: повісилась мати загиблої дівчинки
Тринадцятирічна дівчинка повісилася у день свого народження, а її мати вчинила самогубство наступного дня після поховання дочки, повідомляють хмельницькі правоохоронці.

У той день матір залишила іменинницю доглядати за молодшою сестричкою, а сама пішла святкувати. Коли повернулася, дівчина уже була мертва — школярка за допомогою шарфа повісилася на одвірку у одній з кімнат будинку.
Наступного дня після поховання дитини, жінка також вчинила самогубство — теж повісилася на тому самому одвірку, що і донька.
Родина перебувала на обліку в органах місцевої влади як така, що потрапила у скрутні життєві обставини. 34-річна жінка разом зі співмешканцем виховувала двох малолітніх дітей – спільну дворічну дитину та старшу доньку жінки від першого шлюбу. У зв‘язку з тим, що мати час від часу зловживала спиртними напоями, дітей двічі вилучали з сім‘ї, але потім повертали, повіривши завірянням жінки у тому, що вона стала на шлях виправлення. Працівники міліції теж неодноразово притягували її до адміністративної відповідальності.

На разі працівники міліції з‘ясовують причини, що призвели до родинної трагедії.

Залишити відповідь