В Славуті ще одна трагедія: повісилась мати загиблої дівчинки
Тринадцятирічна дівчинка повісилася у день свого народження, а її мати вчинила самогубство наступного дня після поховання дочки, повідомляють хмельницькі правоохоронці.В Славуті ще одна трагедія: повісилась мати загиблої дівчинки
Тринадцятирічна дівчинка повісилася у день свого народження, а її мати вчинила самогубство наступного дня після поховання дочки, повідомляють хмельницькі правоохоронці.

У той день матір залишила іменинницю доглядати за молодшою сестричкою, а сама пішла святкувати. Коли повернулася, дівчина уже була мертва — школярка за допомогою шарфа повісилася на одвірку у одній з кімнат будинку.
Наступного дня після поховання дитини, жінка також вчинила самогубство — теж повісилася на тому самому одвірку, що і донька.
Родина перебувала на обліку в органах місцевої влади як така, що потрапила у скрутні життєві обставини. 34-річна жінка разом зі співмешканцем виховувала двох малолітніх дітей – спільну дворічну дитину та старшу доньку жінки від першого шлюбу. У зв‘язку з тим, що мати час від часу зловживала спиртними напоями, дітей двічі вилучали з сім‘ї, але потім повертали, повіривши завірянням жінки у тому, що вона стала на шлях виправлення. Працівники міліції теж неодноразово притягували її до адміністративної відповідальності.

На разі працівники міліції з‘ясовують причини, що призвели до родинної трагедії.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього