Найбільші шанси на перемогу поки має Олександр Афанасьєв, який на минулорічних виборах був другим

Обшуки в міського голови Старокостянтинова Миколи Мельничука, кримінальна справа із-за ремонту казарм, за які компанії «Моноліт ЦМ» та ТОВ «Альфа-газ» нібито отримали оплату два рази, можуть стати причиною відсторонення міського голови від виконання обов’язків. (Меру Старокостянтинова закидають: зникли гроші від школярів на ремонт казарм) . Як пояснюють юристи, звинувачення прокуратури призведуть до включення міського голови до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, що позбавить його можливості обіймати посади в органах місцевого самоврядування.

Найбільш популярна спільнота «Типовий Старокостянтинів» вже проводить опитуання, щоб з’ясувати, хто має найбільши шанси на перемогу на можливих виборах мера.

В кулуарах міської ради обговорюється сценарій за яким депутати не будуть чекати рішення суду, а можуть рішенням сесії відсторонити міського голову від виконання повноважень, як це в жовтні зробили їх колеги з міста Буча Київської області

Міська влада, в свою чергу, організовує листи трудових колективів на свою підтримку. Вчора, 2 листопада лист на адресу Генерального прокурора Юрія Луценка на захист міського голови направили збори трудового колективу КП “Тепловик”.

“З висловлюваннями обурення прийнятою ухвалою Хмельницьким міськрайонним судом щодо проведення обшуку в помешканні міського голови м.Старокостянтинова Мельничука Миколи Степановича військовою прокуратурою Хмельницького гарнізону та проханнями вжити усіх належних заходів щодо захисту законних прав та інтересів, честі та гідності міського голови м.Старокостянтинова Мельничука Миколи Степановича”, – зазначено у тексті зверненні.

Перша міська газета”, посилаючись на інформацію депутатів міської ради,  повідомляє , що листи на захист мера працівників комунальних підприємств підписують в обов’язковому порядку. Крім “Тепловика” підписи збирають у працівників “Водоканалу” та вчителів.

Ситуація з обшуками в мерії стала причиною можливих звільнень співробітників. Так зокрема широко обговорюється питання звільнення з посади керуючої справами міськвиконкому Валентини Янзюк, яка обійме більш спокійну посаду начальника відділу освіти Старокостянтинівської райдержадміністрації.

В таборі опонентів Миколи Мельничука, в свою чергу, обговорють можливість висунення єдиного кандадата. Срібний призер минулорічних виборів, депутат міської ради Олександр Афанасьєв, скоріше за все, буде підтриманий місцевим бізнесменом Сергієм Пономарьовим. Який, на думку депутатів міської ради, втратив цікавість до посади міського голови. Адже він очолив “Опозиційний блок» в Хмельницькій області, а отже претендує на мандат депутата ВР на найближчих виборах

Ще одна сторона постраждала від обшуків, підприємства Моноліт ЦМ та «Альфа газ», які за звинуваченням військової прокуратури не виконали роботи, за які отимали гроші. Це ставить під питання всю попередню діяльність цих підприємств, які разом ПП «Строй-сервіс-999» протягом багатьох років є підрядниками на виконання різноманітних робіт для мерії.

Міський голова Микола Мельничук у своїх бідах відкрито звинувачує журналістів, що на його думку травили його у публікаціях, й накликали на міську владу увагу правоохоронних органів

Громадський активіст, голова організації “Старокоятинтинів небайдужий” Сергій Пікуля вважає, що міський голова сам довів справу до втручання прокуратури і можливо відставки:

Микола Степанович каже що не правда, але це питання не раз звучало на сесіях міської ради ще раніше.
Думаю така ситуація виникла через відсутність прозорості в міській раді, був би зараз наявний звіт за використані кошти на ремонт казарм, про який говорив міський голова, все було б значно простіше.
А у нас в міській раді все приховується, інколи навіть запитами не дістати потрібної інформації.

 

 

 

2 Comments

  1. О да… Афанасьева выберите. Больные люди…

    1. Віталій

      О да…это ты наверное Pedro больной!А может ты из тех кому под зад Афанасьєв даст?Боишся за свою шкуру?

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту