В Старокостянтинові йде війна навколо акумуляторного заводуУ Старокостянтинові міська рада створила комісію, яка контролюватиме діяльність акумуляторного заводу, частина депутатів разом із секретарем Старокостянтинівської міської ради Олександром Степанишиним виступила проти прийняття цього рішення – стало відомо ПОДІЛЬСЬКА.інфо 20 вересня депутатів Старокостянтинівської міської ради не пропускали на акумуляторний завод. Саме цього дня із перевіркою усунення порушень на акумуляторний завод у Старокостянтинові приїхали представники екологічної інспекції в Хмельницькй області.
У відібраних пробах екологи встановили перевищення вмісту свинцю в ґрунті 1600 мг/кг при фоні 9,6 мг/кг і перевищення вмісту оксиду вуглецю у промислових викидах на дільниці лиття свинцевої стрічки 5735 мг/м.куб. при нормі 250 мг/м.куб.В Старокостянтинові йде війна навколо акумуляторного заводу У Старокостянтинові міська рада створила комісію, яка контролюватиме діяльність акумуляторного заводу. Частина депутатів разом із секретарем Старокостянтинівської міської ради Олександром Степанишиним виступила проти прийняття цього рішення – стало відомо ПОДІЛЬСЬКА.інфо 20 вересня депутатів Старокостянтинівської міської ради не пропускали на акумуляторний завод. Саме цього дня із перевіркою усунення порушень на акумуляторний завод у Старокостянтинові приїхали представники екологічної інспекції в Хмельницькй області.
У відібраних пробах екологи встановили перевищення вмісту свинцю в ґрунті 1600 мг/кг при фоні 9,6 мг/кг і перевищення вмісту оксиду вуглецю у промислових викидах на дільниці лиття свинцевої стрічки 5735 мг/м.куб. при нормі 250 мг/м.куб.
23 вересня 2016 року екологічна інспекція в Хмельницькій області внесла подання до департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА про анулювання дозволу №1068 від 10.03.2106 р. на спеціальне водокористування наданого ТОВ \”Мегатекс Індастріал\”.
До 15 вересня на акумуляторному заводі мали усунути порушення, які були зафіксовані екологічною інспекцією – повидомляє Перша міська.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього