В Старокостянтинівській центральній районній лікарні проведено реконструкцію операційного блоку
7 травня, після капітальної реконструкції було відкрито операційний блок хірургічного відділення.В Старокостянтинівській центральній районній лікарні проведено реконструкцію операційного блоку
7 травня, після капітальної реконструкції було відкрито операційний блок хірургічного відділення.

За словами головного лікаря лікарні Володимира Стіхарєва в ході реконструкції проведений великий обсяг робіт в 2 операційних залах та приміщені для обслуговування: створено нову систему вентиляції та кондиціювання повітря; проведена заміна системи електропостачання та встановлені нові прилади освітлення всіх приміщень операційного блоку; проведена заміна систем постачання холодної і гарячої води та каналізації; використані сучасні оздоблювальні матеріали, що відповідають нормам дезінфекційної безпеки; замінені вікна та двері на енергозберігаючі та ін.

Голова районної ради Олександр Коханюк зауважив, що на виконання усіх цих робіт депутатами районної ради було виділено понад 300 тис.грн.

Також за рахунок коштів обласного бюджету буде придбане сучасне медичне обладнання, а саме лапароскопічна стійка, на загальну суму 1,1 млн. грн.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього