В уанеті запустився новий сайт, який буде допомагати українцям зробити правильний вибір 26 жовтня
В уанеті з’явився сайт, фільтруючий кандидатів в депутати по чистоті репутаціїВ уанеті запустився новий сайт, який буде допомагати українцям зробити правильний вибір 26 жовтня та пропонує визначити кандидатів, яких користувач «не хотів би бачити в новій Верховній Раді». Проект «Рада-2014» ініційована агентством маркетингових комунікацій RAM 360, Українським кризовим медіа центром та громадською організацією «Чесно». Сайт дозволяє розібратися наскільки чиста репутація у кандидатів, які йдуть до Верховної Ради від різних пертій. При цьому виборці може самостійно відфільтрувати інформацію по своєму окрузі.
Репутація кожного кандидата визначається по 13 критеріям. Користувач може видалити з списку по своєму окрузі всіх «кнопкодавців, екс-членів КПУ або тих, хто голосував за «диктаторські» закони 16.01.2014». В залежності від відповідності кожному з цих критеріїв, депутатам присвоюється статус «чистий», «брудний», «бруднуватий» або «дуже брудний».
В уанеті з’явився сайт, фільтруючий кандидатів в депутати по чистоті репутації
Візуалізація партій по округам відображається на інтерактивній карті на головній сторінці сайту. Тут можна ввести номер свого округу, вибрати критерій, по якому користувач хоче відфільтрувати недобросовісних депутатів та отримати загальну картину по кандидатам від різних партій в своєму окрузі, а також мажоритарним кандидатам.
В уанеті з’явився сайт, фільтруючий кандидатів в депутати по чистоті репутації
Нижче виводиться загальний рейтинг «чистоти» по партіям, представлений у вигляді діаграми. На ній кожна партія позначена окремим кольором.
В уанеті з’явився сайт, фільтруючий кандидатів в депутати по чистоті репутації
Також є список «чистоти» кандидатів від партій по округам. Так, наприклад, «найчистішим» в Дарницькому районі виявився представник партії «Самопоміч» (97%), а «найбруднішим» – представник від КПУ.
В уанеті з’явився сайт, фільтруючий кандидатів в депутати по чистоті репутації
Сайт доступний на українській та російській мовах.
Напередодні позачергових парламентських виборів українці створюють разні онлайн-голосування, мобільні додатки та сайти, ціль яких – зробити позачергові парламентські вибори прозорими. Раніше AIN.UA опубліковував підбірку п’яти інтернет-проектів в допомогу виборцям. Кілька проектів до президентських виборів, які успішно відбулися в травні 2014 року, перекваліфікувались в проекти до парламентських виборів. Але є і новинки – переважно це інтернет-голосування, в яких приймають участь часті користувачи уанету. Тому про репрезентативність таких голосувань говорити важко.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,