В Україні на вихідних очікують снігопадиПрогнози народних синоптиків підтверджують офіційні повідомлення Гідрометцентру.

«Наприкінці цього тижня по всій країні буде йти сніг, також очікується невеликий мороз – до -2-3 ° С. На початку наступного тижня мороз може трохи посилитись, а до снігопаду додасться холодний вітер », – вважає народний синоптик Валерій Некрасов.В Україні на вихідних очікують снігопадиПрогнози народних синоптиків підтверджують офіційні повідомлення Гідрометцентру.

«Наприкінці цього тижня по всій країні буде йти сніг, також очікується невеликий мороз – до -2-3 ° С. На початку наступного тижня мороз може трохи посилитись, а до снігопаду додасться холодний вітер », – вважає народний синоптик Валерій Некрасов.
Вже у четвер по всій території України , крім центральних і південних областей , очікується мокрий сніг. Про це повідомляє Український гідрометцентр. Температура повітря при цьому складе +2-4 ° С. Тільки на півдні буде трохи тепліше – +4-6 ° С. Починаючи з 6 грудня температура почне падати – по всій території країни буде від 0 до +2 градусів зі снігом , і тільки на півдні – +3-5 ° С і невеликий дощ . У суботу , 7 грудня, температура повітря залишиться такою ж, а сніг буде йти у всіх областях. У неділю, 8 грудня, температура по всій країні стане мінусовою – 2-4 ° С, на заході і в центрі , і -3-5 ° С – на решті території . При цьому снігопад посилиться.

А на початку наступного тижня сніг продовжить йти тільки в західних , північних областях і в столиці. На решті території буде світити сонце , але мінусова температура збережеться скрізь – прогноз Гідрометцентру обіцяє -3-5 ° С.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього