В Житомирській області мешканці Новоград-Волинська вийшли на мітинг, щоб відстояти фінансові права бійців АТО
В Україні починається хвиля "зарплатних майданів"?В Україні починається хвиля "зарплатних майданів"?
В Житомирській області мешканці Новоград-Волинська вийшли на мітинг, щоб відстояти фінансові права бійців АТО.
У Новограді-Волинському рідні та близькі бійців АТО зібралися перед будинком рад на стихійний мітинг захисту фінансових прав українських військових, які зараз захищають нашу країну в зоні антитерористичної операції. Йдеться про прийняте нещодавно Кабінетом Міністрів України рішення щодо примусового переведення в державні банки розрахунків, пов`язаних з \”виплатою грошового забезпечення і заробітної плати учасникам антитерористичної операції\”.
Дане рішення кабміну викликало шквал емоцій у суспільстві. Адже такі дії є порушенням Закону, а саме ст. 25 \”Про оплату праці\”. Новоградволинці, чиї рідні та близькі зараз в АТО, закликали чиновників місцевого та районного рівня донести думку народу до керівництва країни, а саме до Президента України Петра Порошенка як гаранта Конституції та Прем`єр-Міністра України Арсенія Яценюка, який пережив з українцями Майдан і обіцяв відстоювати демократичні свободи народу в Раді.
Активіст Дмитро прийшов на мітинг разом зі своєю мамою, у нього в АТО служить брат: \”Мовчати і далі просто немає сенсу. Або може влада хоч раз почути народ. Армія і так гола і голодна, навіщо зараз ще й гратися з зарплатами військових? Мій брат має кинути автомат і бігти переоформляти документи? Або в поле під обстрілом отримувати зарплату? Не розумію для чого влада це затіяла? \”, – Обурюється чоловік.
Сформулювали свої вимоги Новоградволинці у відкритому листі до Кабінету Міністрів України, під яким вже підписалися кілька тисяч родичів воїнів АТО.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього