В Україні розпочався осінній призов на військову службу
Передбачається, що призовну комісію пройде 5900 хмельницьких юнаків.В Україні розпочався осінній призов на військову службу
Передбачається, що призовну комісію пройде 5900 хмельницьких юнаків.
Згідно з ухваленим виконавчим комітетом міської ради рішенням на строкову військову службу до Збройних сил України та інших, утворених відповідно до Законів України, військових формувань у жовтні-листопаді 2014 року з Хмельницького призвуть громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 18 років та старших осіб, які не досягли 25-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
Створено призовну комісію, очолювану заступником міського голови Григорієм Давиденко, яка буде працювати з 1 жовтня до 28 листопода, а також затверджено склад медичної комісії для проведення медичного обстеження призовників.
Міське управління охорони здоров’я забезпечить роботу комісії для проведення контрольно-медичного огляду призовників з направленням лікарів-спеціалістів на призовну дільницю Хмельницького об’єднаного міського військового комісаріату. Передбачається, що призовну комісію пройде 5900 хмельницьких юнаків.
Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницьке СІЗО намагалися передати наркотики

Пакет з наркотиками перехопили працівники Хмельницького слідчого ізолятора.