В якому стані укриття Кам’янця-Подільського?
В березні минулого року ЖЕКи отримали розпорядження міського голови, згідно якого мали привести в належний стан 400 підвальних приміщень, де б мали ховатись мешканці міста в разі виникнення надзвичайної ситуації. Про це повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Юрій Крилов.В якому стані укриття Кам’янця-Подільського?
В березні минулого року ЖЕКи отримали розпорядження міського голови, згідно якого мали привести в належний стан 400 підвальних приміщень, де б мали ховатись мешканці міста в разі виникнення надзвичайної ситуації. Про це повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Юрій Крилов.

Журналісти Громадського вирішили перевірити, що було зроблено за рік після відповіного розпорядження і в якому стані сьогодні знаходяться укриття міста, що позначені на інтерактивній карті як такі, що можуть бути тимчасово використані для захисту населення від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього