В Ярмолинцях розпочало роботу нове відділення ПриватБанку у сучасному форматі
Для зручності клієнтів та уникнення черг встановлено чотири термінали самообслуговування та спеціальні круглі столи для обслуговування на планшетах iPad.В Ярмолинцях розпочало роботу нове відділення ПриватБанку у сучасному форматі
Для зручності клієнтів та уникнення черг встановлено чотири термінали самообслуговування та спеціальні круглі столи для обслуговування на планшетах iPad.
Робочі місця працівників розміщені у форматі OpenSpace. Співробітники відділення ПриватБанку демонструють клієнту всі дії на планшеті та надають найпопулярніші послуги – від випуску карти з патріотичним дизайном та відкриття депозитного вкладу до оплати комунальних послуг та купівлі квитків на транспорт чи концерт. Також у відділенні облаштовано зону цілодобового обслуговування 24/7.
ПриватБанк продовжує розвиток мережі банківських відділень, які відтепер працюють у форматі, орієнтованому на самообслуговування та надання банкірами консультаційних послуг, використовуючи мобільні планшети. Всі ці заходи направлені на обслуговування клієнтів оперативніше, без черг, на різних електронних пристроях – від терміналу самообслуговування до клієнтського смартфону.
\”Одна із головних задач працівників банку -це навчити персонально кожного клієнта отримувати фінансові послуги самостійно за допомогою електронних пристроїв банку, власних гаджетів та компьютерів, – говорить керівник Ярмолинецького відділення ПриватБанку Павло Бердула. – Наочно показати і навіть дати спробувати самостійно оплатити комунальні платежі або просто поповнити рахунок мобільного телефону- це просто і зручно, і кожен з клієнтів обов\’язково буде продовжувати самостійно працювати через інтернет не виходячи з дому\”.
У Хмельницькій області планшетне обслуговування проводиться у всіх основних відділеннях м.Хмельницького та районних центрів.

ПриватБанк входить до числа найбільших розробників мобільних платіжних додатків в Україні, його топові додатки Приват24 і iPay лідирують у рейтингу популярності банківських додатків українських користувачів iPhone і Android.

В Хмельницькій області працює 68 відділень ПриватБанку, 240 банкоматів і 420 терміналів самообслуговування.

Прес-служба ПриватБанку в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього