В Ярмолинцях за тепло можна не платити. Адже тарифи не встановлені
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЯРОМОЛИНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДИНИЙ У ОБЛАСТІ НЕ ВСТАНОВИВ ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОПАЛЕННЯВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЯРОМОЛИНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДИНИЙ У ОБЛАСТІ НЕ ВСТАНОВИВ ТАРИФИ НА ПОСЛУГИ З ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ОПАЛЕННЯ

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України зобов’язало виконавчий комітет Ярмолинецької селищної ради припинити бездіяльність.

В Ярмолинцях за тепло можна не платити. Адже тарифи не встановлені
Виконавчий комітет не виконав рекомендації Відділення, надані у січні 2014 року, щодо перегляду тарифів на послуги з централізованого опалення, посилаючись на те, що тарифи для КП \”Теплокомуненерго\” встановлені Ярмолинецькою районною радою.

Як встановило відділення, на території селищної ради послуги з централізованого опалення для різних груп споживачів надає комунальне підприємство \”Теплокомуненерго\”, яке є комунальною власністю Ярмолинецької районної ради.

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Ярмолинецької селищної ради повинен був встановити тарифи на послуги з централізованого опалення для КП \”Теплокомуненерго\” на території смт. Ярмолинці.

Бездіяльність виконавчого комітету Ярмолинецької селищної ради створює умови КП \”Теплокомуненерго\” для вчинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

«Про яку децентралізацію ми говоримо, якщо окремі посадові особи місцевого самоврядування не бажають виконувати власні повноваження. Про це свідчить справа відносно виконавчого комітету Ярмолинецької селищної ради, який всупереч чинному законодавству не встановив тарифи на послуги для виконавця послуг з централізованого опалення. Звичайно, так комфортніше – не потрібно нести відповідальність. Прогнозую, що опір реформі місцевого самоврядування триватиме саме через таких посадових осіб» – прокоментував голова Відділення Віталій Олуйко.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього