В Ярмолинецькому районі пенсіонери віддали шахрайкам 38 тисяч гривень
85-річний дідусь та 78-річна бабуся розповідають, що близько 10-ї години ранку до них прийшли дві жінки та, представившись працівниками банку, почали розпитувати їх про проблеми, стан здоров’я, поступово завівши розмову про те, що в Україні проводиться грошова реформа. Мовляв, гривня поступово вилучатиметься з обігу та замінюватиметься на іноземну валюту.В Ярмолинецькому районі пенсіонери віддали шахрайкам 38 тисяч гривень
85-річний дідусь та 78-річна бабуся розповідають, що близько 10-ї години ранку до них прийшли дві жінки та, представившись працівниками банку, почали розпитувати їх про проблеми, стан здоров’я, поступово завівши розмову про те, що в Україні проводиться грошова реформа. Мовляв, гривня поступово вилучатиметься з обігу та замінюватиметься на іноземну валюту.
Шахрайки запевнили стареньких, що їм терміново необхідно обміняти гроші, «щоб не пропали». І тут жінки, ніби між іншим, запропонували допомогти пенсіонерам. Взявши усі заощадження, «працівниці банку» повідомили, що сам процес обміну відбудеться завтра, а гроші вони привезуть через декілька днів.
Повіривши привітним жіночкам, старенькі віддали їм усі свої заощадження, які збирали протягом тривалого часу — більше 38 тисяч гривень. Залишилось у пенсіонерів тільки 400 гривень. Їх повернули пенсіонерам самі шахрайки — так би мовити, на хліб.
Наразі міліція розшукує зловмисниць.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього