В жовтні Хмельниччина експортувала продуктів харчування на 70 млн гривень
Популярними статями «харчового» експорту від бізнес-громади регіону є молочна продукція, яйця курячі, мед, газовані напої та дари лісів та садів.В жовтні Хмельниччина експортувала продуктів харчування на 70 млн гривень
Популярними статями «харчового» експорту від бізнес-громади регіону є молочна продукція, яйця курячі, мед, газовані напої та дари лісів та садів.
У жовтні нинішнього року міжнародні торгівельні партнери експортерів краю закупили понад 3 тисячі тонн різноманітних подільських продуктів харчування. Завдяки цьому виручка «харчовиків» регіону склала 70 мільйонів гривень. Головними пунктами призначення для вітчизняних харчів на світовій мапі стали країни Євросоюзу. Однак міжнародні торгівельні шляхи спрямували наші продовольчі товари і до країн Африки, Азії, Канади та Молдови.
Зокрема подільська «молочка» користується попитом на ринках Нігерії, Південної Кореї, Канади та Азербайджану. Покупцями подільського меду були Польща та Німеччина. Яблучний сік та газовані напої експортувались до Молдови, Чехії та Білорусі. На ринки Чехії, Польщі, Швеції, Франції та Литви постачались лісова чорниця та ожина.
В той же час на Поділля було імпортовано 78 тонн фруктів вартістю понад один мільйон гривень. Прилавки магазинів Хмельниччини поповнювали заморські лимони, ківі та гранати. Іноземні «вітаміни» закуповувались у Туреччині та Болгарії.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього