В зоні cпостереження Хмельницької АЕС створять систему сейсмічного моніторингу
Пункти спостереження будуть розміщені в Острозькому, Славутському, Ізяславському районах та в містах Славута та Нетішин, що входять до 30-кілометрової зони.В зоні cпостереження Хмельницької АЕС створять систему сейсмічного моніторингу
Створення системи сейсмічного моніторингу в зоні розташування Хмельницької АЕС – одне із головних завдань енергетичного підприємства на найближчу перспективу. П’ять постів спостереження увійдуть до системи сейсмічного моніторингу. Пункти спостереження будуть розміщені в Острозькому, Славутському, Ізяславському районах та в містах Славута та Нетішин, що входять до 30 км. зони навколо Хмельницької АЕС.
Роботи з впровадження системи виконуються у рамках Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій та спрямовані на виконання «постфукусімських заходів». На основі отриманих сейсмічних параметрів буде здійснюватися подальше прогнозування сейсмічних впливів на об’єкти Хмельницької АЕС, йдеться у повідомленні прес-служби ХАЕС.
«У поточному році заплановано здійснити будівельно-монтажні роботи, а придбання відповідного обладнання очікується у 2017 році», – поділився найближчими планами із журналістами корпоративних ЗМІ заступник генерального директора Хмельницької АЕС з капітального будівництва Олег Рахлінський.
Наразі виконані роботи із влаштування чотирьох свердловин в селах Грем’яче, Потереба, Плужне, а також в м. Славута Рівненської та Хмельницької областей. Здійснюються роботи із влаштування оголовків свердловин та огорожі пунктів реєстрації, проводиться підготовка зі спорудження свердловини в районі посту АСКРО №27 біля проммайданчика Хмельницької АЕС.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього