Днями в Ізяславі відбулася позачергова сесія міської ради, на яку виносилося єдине питання – продаж бронзової статуї Леніна, яку, за рішенням громади, було демонтовано з центральної площі міста ще 20 лютого

В Ізяславі не можуть позбутися від бронзового ІллічаВ Ізяславі не можуть позбутися від бронзового Ілліча

Днями в Ізяславі відбулася позачергова сесія міської ради, на яку виносилося єдине питання – продаж бронзової статуї Леніна, яку, за рішенням громади, було демонтовано з центральної площі міста ще 20 лютого.
«Депутати Ізяславської міської ради зібралися на позачергову сесію, щоб вирішити питання подальшої долі бронзового Лєніна – продаж з метою благодійної допомоги Українській Армії. Необхідна для легітимного ухвалення рішення кількість депутатів не могла зібратися більше години. Деяких депутатів «умовно» доводилося зганяти на сесію», – повідомив на своїй сторінці у Фейсбуку місцевий активіст Володимир Федотов.
Далі Володимир Федотов написав: «У ході сесії з\’ясувалося, що продати бронзового істукана не так то й просто. Адже встановлена 1980 року скульптура була внесена до реєстру пам\’яток мистецтва місцевого значення на підставі рішення Хмельницького облвиконкому ще 1972 року (!!!). Начальник відділу культури Ізяславської РДА Тетяна Ярославська, яка б могла прояснити цю ситуацію, на сесію не з\’явилася, хоча й була запрошена. Мотивувала це чиновниця в телефонній розмові власною відсутністю в місті. Хоча напередодні сесії встигла засвітитися перед будівлею міської ради».
У підсумку депутати таки ухвалили рішення звернутися до відділу культури, національностей та релігій Хмельницької ОДА з проханням терміново вирішити питання виключення демонтованого громадою майже пів року тому пам’ятника Лєніну з рєєстру пам\’яток. Мистецтва місцевого значення Хмельницької області. Також депутати звернулися до голови Ізяславської РДА Камінського , аби той посприяв ухваленню такого рішення в області.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту