В Ізяславі освятили місце, де зводитимуть новий храм
Чин освячення будо здійснено представниками духовенства Ізяславського, Білогірського, Шепетівського благочинь.В Ізяславі освятили місце, де зводитимуть новий храм
Чин освячення поклінного хреста, спорудженого в благословення на будівництво храму на честь святого Миколая, архієпископа Мирлікійського, чудотворця Української Православної Церкви Київського патріархату, було звершено в Ізяславі у неділю, 21 лютого. Чин освячення здійснили представники духовенства Ізяславського, Білогірського, Шепетівського благочинь.
До спільної молитви приєдналися голова районної державної адміністрації Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, чимало жителів та гостей міста, йдеться у повідомленні Ізяславської РДА.
По завершенню чину освячення духовенство відслужило поминальну літію за загиблими Героями Небесної Сотні та всіма, хто загинув за свободу та територіальну цілість України.
Отець Василь Гетьман із Шепетівки та благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук звернулися до громади міста із закликом підтримати спорудження храму, а також висловили сподівання на те, що наступна спільна молитва прозвучить вже найближчим часом у стінах новозбудованого храму.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього