В Ізяславському районі освячено місце спорудженого пам’ятного знаку на честь борців за Україну
Голова Ізяславської районної державної адміністрації Борис Яцков, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, керівник апарату районної державної адміністрації Ольга Манзюк, секретар Ізяславської міської ради Валентина Корнійчук 20 жовтня взяли участь у церемонії освячення місця спорудження пам’ятного знаку на честь борців за Україну, який буде зведено на центральній площі міста Ізяслав.В Ізяславському районі освячено місце спорудженого пам’ятного знаку на честь борців за Україну
Голова Ізяславської районної державної адміністрації Борис Яцков, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, керівник апарату районної державної адміністрації Ольга Манзюк, секретар Ізяславської міської ради Валентина Корнійчук 20 жовтня взяли участь у церемонії освячення місця спорудження пам’ятного знаку на честь борців за Україну, який буде зведено на центральній площі міста Ізяслав.

Захід відкрив голова районної державної адміністрації Борис Яцков. У своєму виступі він наголосив на тому, що спорудження пам’ятного знаку та реконструкція центральної площі покликані прикрасити місто та надати йому більш привабливого вигляду. Також Борис Олександрович закликав долучитися всіх, кому не байдуже рідне місто, до спільної справи із спорудження пам’ятного знаку та реконструкції площі.

Далі благочинний Ізяславського округу церков Української Православної Церкви Київський патріархат, настоятель храму св. вмч. та цл. Пантелеймона (м.Ізяслав) митрофорний протоієрей о. Володимир Ковальчук підніс молитву на початок благої справи, освятив фундамент пам’ятного знаку та камінь, із якого його буде зроблено.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту