Вадим Гаврішко пообіцяв,що президентську мрію не вкраде ніхтоПерший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Вадим Гаврішко поспілкувався з професорсько-викладацьким складом та студентами хмельницької гуманітарно-педагогічної академії про євроінтеграційний курс України.Вадим Гаврішко пообіцяв,що президентську мрію не вкраде ніхтоПерший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Вадим Гаврішко поспілкувався з професорсько-викладацьким складом та студентами хмельницької гуманітарно-педагогічної академії про євроінтеграційний курс України.
У ході бесіди посадовця з представниками освітянської ниви акцентувалася увага на словах Глави держави Віктора Януковича, який стверджує: “У нас ніхто не вкраде мрію про Україну рівних можливостей, про європейську Україну. Так само ніхто не зіштовхне нас з праведного шляху, що веде до нашої мрії”.

Гаврішко резюмував, що єдиним правильним кроком керівництва є призупинення підготовки до асоціації з ЄС, оскільки економіку держави необхідно підтримати, перш ніж запроваджувати жорсткі санкції. Проте існують громадяни, які дотримуються іншої позиції – і це їх право. А перед владою стоїть завдання покращення життя усіх громадян, особливо соціально незахищених. Тому дії посадовців є економічно обґрунтованими та виваженими, захищаючи інтереси України, впевнений перший заступник голови Хмельницької ОДА.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього