Валерій Лесков: хмельницькі афганці підуть з майдану останніми (ВІДЕО) Про це афганці заявили під час дванадцятого народного віча у Хмельницькому. Доки влада не виконає всіх вимог євромадану, вони стоятимуть до кінця.Про це афганці заявили під час дванадцятого народного віча у Хмельницькому. Доки влада не виконає всіх вимог євромадану, вони стоятимуть до кінця.

– Воїни-афганці долучилися до нашої боротьби. Афганці очолюють наш табір, захищають його, згуртовуються для того, що задовольнили наші вимоги. Це створення перехідного уряду, звільнення всіх політв’язнів, перехід до Конституції 2004 року, проведення у цьому році виборів Президента України та Верховної Ради України. Тому воїни-афганці вирішили, доки не будуть виконані всі вимоги, вони з цього майдану не підуть. А коли ці вимоги виконають, вони підуть звідси останніми, – каже депутат міської ради, учасник війни у Афганістані Валерій Лесков. – Сьогодні оголосили війну українському народові. Чиї накази виконує «Беркут», стріляючи у людей, журналістів, медиків? Ці люди повинні бути покарані, бо ніхто не має права підняти руку на свій народ. Ніхто не має права знущатися над своїм народом. Тому ми сьогодні і стоїмо на цих майданах. Нам не потрібно війни. Нам потрібно захистити свій народ. Тому ми і об’єднуємося.

Громада підтримала афганців оплесками та вигуками «Молодці!» і «Слава афганцям!». Хмельничани привітали воїнів з 25-ю річницею виведення радянських військ з Афганістану, яку відзначали 15 лютого трикратним «Вітаємо!».

За матеріалами: інтернет-видання “Всім”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього