Валерій Лесков не дарма відмовився від губернаторства та «зайнявся люстрацією партійних лав»
Валерій Лесков «прибрав» конкурентів
Валерій Лесков «прибрав» конкурентів

Учора головний бютовець області Валерій Лесков був просто «в ударі». Вдень, повідомляє НГП, він відмовився від губернаторства, яке йому (одному з трьох претендентів) пропонував Алім Міщук.

“Новому очільнику країни потрібні не патріоти і фахівці, а свої люди. Очевидно також і те, що “Батьківщинівці”, котрі в числі перших вийшли на Євромайдан, чотири роки боролися проти диктатора Януковича, до останніх не належать. А, отже, розраховувати на призначення на посаду голови ОДА представника нашої політичної сили – марно”, – йдеться у зверненні до головуючого Ради “Майдану” Аліма Міщука.

Крім того, Лесков зауважив, що більші шанси бути призначеними на посаду голови ХОДА мають позапартійні претенденти, які гідно проявили себе, тим самим, маючи, мабуть, на увазі Анатолія Нестерука (до речі, колишнього «бютівського» мера Кам’янця-Подільського) та Миколу Приступу.

А вже ввечері, пише газета “Є”, Валерій Лесков на обласній партійній конференції ВО «Батьківщина» виключив (через делегатів, звісно) з бюро голову «бютівської» фракції в обласній раді Івана Гладуняка та депутатів облради Олександра Ксенжука й Ігоря Хитрука (представників партії Арсенія Яценюка «Фронт змін»).

Про виключення Гладуняка з членів бюро та з партії загалом говорилося давно. Ще кілька місяців тому Валерій Лесков «образився» на те, що Гладуняк його не слухає, та й узагалі йому не підконтрольний. І вже тоді головний бютівець області задумав позбутися від Гладуняка – звісно, навіщо ж сильний конкурент, та ще й перед виборами. Отож… Рішення про виключення Гладуняка з бюро та з партії в цілому підписано у столиці – «за результатами роботи люстраційного комітету партійної організації, який проаналізував його роботу, як голови фракції, та як керівника виборчого штабу».

Щодо Ксенжука та Хитрука, то тут, мабуть, свою роль зіграли чутки про роз’єднання екс-фронтовика Арсенія Яценюка з послідовниками Юлії Тимошенко. Та й, знову ж таки, не підконтрольність цих обох, доволі успішних чоловіків, самому пану Лескову. До слова сказати, «фронтовики» з самого початку були чужими для хмельницьких «батьківщинівців», то хто ж триматиме «чужаків у своїй стаї», та ще й перед виборами…

Подейкують, що Валерій Лесков не дарма відмовився від губернаторства та «зайнявся люстрацією партійних лав». За інформацією «Подільська.info», Валерій Олександрович таким чином розчищає собі дорогу мінімум до крісла голови Хмельницької обласної ради, а максимум – до парламенту.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього