Валерій Лесков пішов служити в АТО
Сьогодні вранці, 53-річний депутат та екс-секретар Хмельницької міської ради, керівник обласної організації ВО “Батьківщина” Валерій Лесков поїхав на Схід воювати.Валерій Лесков пішов служити в АТО
Сьогодні вранці, 53-річний депутат та екс-секретар Хмельницької міської ради, керівник обласної організації ВО “Батьківщина” Валерій Лесков поїхав на Схід воювати.

Повістку у рамках четвертої хвилі мобілізації Валерій Лесков отримав минулого тижня. Пройшов медичну комісію та був мобілізований. Лесков каже, що на фронт іде добровольцем, оскільки вважає, що сьогодні його знання та вміння артилериста можуть допомогти Україні. До речі, він пропонує піти разом із ним захищати кордони України і своїм соратникам по партії, зокрема тим, які входять до так званого обласного територіального батальйону “Батьківщина”.

Валерій Лесков закінчив Хмельницьке вище артилерійське командне училище, після закінчення якого служив у Німеччині командиром взводу. У 1986 році був направлений на службу в Республіку Афганістан, де приймав участь у 28 бойових операціях по знищенню бандформувань, за що нагороджений бойовими орденами та медалями.

З 1994 року до 1996 року — начальник артилерії полку Хмельницького. У 1996 році за особистим бажанням звільнений з лав Збройних сил України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього