Валерій Лесков: «Закони прийняті 16 вересня не принесуть нам мир, а навпаки, стануть початком нового кола війни...»

Депутати Хмельницької міської ради вимагають скасувати закони, прийняті 16 вересня Валерій Лесков: «Закони прийняті 16 вересня не принесуть нам мир, а навпаки, стануть початком нового кола війни...»

Переважною більшістю, 34-ма голосами «за» (з числа 36 зареєстрованих у залі), депутати Хмельницької міської ради ухвалили рішення звернутися до Верховної Ради України з вимогою скасувати закони, прийняті 16 вересня 2014 року, «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», «Про недопущення переслідування та покарання осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської областей». Це – єдине питання, яке було винесено на порядок денний позачергової 43-ї сесії Хмельницької міської ради. Провів пленарне засідання секретар міської ради Костянтин Чернилевський.
Доповідаючи із питання що розглядалося, голова депутатської фракції політичної партії ВО «Батьківщина» в міській раді Валерій Лесков, зокрема зазначив: «16 вересня у закритому режимі, із порушенням процедури та без жодного обговорення ухвалено ганебні закони, які передають Росії частину території Донбасу та надають амністію терористам…Ухвалення цих законів – це акт капітуляції України перед Путіним, вони легалізують окупацію частини Донбасу та амністію вбивць наших солдатів, мирних громадян. Ці закони не принесуть нам мир, а навпаки, стануть початком нового кола війни…. Після підписання Мінського протоколу і голосування за закон про капітуляцію – ніякого обіцяного перемир’я не настало. Російські солдати продовжують щодня вбивати українців та обстрілювати позиції наших військ і наші міста…Наша позиція чітка і категорична – ми вимагаємо негайного скасування путінських законів. Ми звертаємося із закликом до Президента України Петра Порошенка негайно накласти вето на ці закони».

 Валерій Лесков: «Закони прийняті 16 вересня не принесуть нам мир, а навпаки, стануть початком нового кола війни...»

Позицію підтримки звернення до парламенту з вимогою скасування згаданих заков під час розгляду питання висловили депутати Людмила Бойчук, Віктор Савчук, Словян Воронецький, Володимир Гончарук.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,