Валютний ажиотаж йде на спад
Голова Національного банку України Валерія Гонтарева під час щотижневої наради поінформувала банкірів, що наразі пропозиція іноземної валюти перевищує попит на неї. Така ситуація спостерігається як на готівковому, так і на міжбанківському ринку.Валютний ажиотаж йде на спад
Голова Національного банку України Валерія Гонтарева під час щотижневої наради поінформувала банкірів, що наразі пропозиція іноземної валюти перевищує попит на неї. Така ситуація спостерігається як на готівковому, так і на міжбанківському ринку.
Більшість присутніх банкірів підтвердила ознаки стабілізації ситуації. За їх словами, протягом минулого тижня зафіксовано приріст депозитної бази банків у національній валюті.
Завдяки цьому Національний банк України з початку місяця поповнив чисті валютні резерви майже на 579 млн. дол. США.
Окрім цього, кошти першого траншу кредиту в рамках Програми розширеного фінансування від Міжнародного валютного фонду в розмірі майже 5 млрд. дол. США вже надійшли на рахунки Національного банку України. Одним із головних критеріїв виконання Програми є досягнення фінансової стабільності. Збільшення золотовалютних резервів суттєво сприятиме цьому. \”Програмою передбачено збільшення валютних резервів України до кінця 2015 року до 17 млрд. дол. США\”, – повідомила Голова Національного банку України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього