Іван Гончар та Михайло Загородний зустріли послів Угорщини
Голова обласної ради Іван Гончар разом з головою облдержадміністрації Михайлом Загородним зустрілися з Надзвичайним і Повноважним Послом Угорщини в Україні доктором Ерно Кешкень та консулом Антал Суромі.Іван Гончар та Михайло Загородний зустріли послів Угорщини
Голова обласної ради Іван Гончар разом з головою облдержадміністрації Михайлом Загородним зустрілися з Надзвичайним і Повноважним Послом Угорщини в Україні доктором Ерно Кешкень та консулом Антал Суромі.

Учасники зустрічі проаналізували ситуацію в Україні та обговорили перспективи співпраці між Угорщиною та Хмельниччиною.
Посол Ерно Кешкень зазначив, що Угорщина, як дружня сусідня країна, завжди прагнула допомогти Україні та працюватиме у цьому напрямку й надалі, будучи максимально готовою до подальшої співпраці між державами на усіх рівнях.

Іван Гончар висловив вдячність іноземним гостям за візит на Хмельниччину.

«Хоча наразі в Україні йде війна і наша держава бореться не лише за свої права, а й за цілісність Європи, Хмельницька область, як привабливий інвестиційний регіон, потребує іноземних надходжень. Як результат, тоді область матиме подальший розвиток, збільшення робочих місць та надходження у бюджет», – зауважив голова обласної ради.

У свою чергу доктор Ерно Кешкень подякував керівництву краю за зустріч та висловив впевненість у подальшому плідному співробітництві.
На завершення дружньої зустрічі посадовці обмінялися презентаційними матеріалами.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього